logo

EDO TIITLIVÕITJAD

 

 

 19. juuli  2011.a.  asutati  MTÜ  Estonian Dance Organization.
 EDO on IDO ( International Dance Organizatio) ametlik õigusjärgne esindaja Eestis. EDO korraldab reitinguturniire, treeninglaagreid, koolitab rahvusvahelise kategooria kohtunikke, treenereid ning saadab parimad tantsijad rahvusvahelistele tiitlivõistlustle võistlustele!!

 

 YEAR
PLACE 
COMPETITION 
PLACE 
WINNER 
STUDIO

2018

PRAHA IDO WORLD SHOW DANCE CHAMPIONSHIP 8. PLACE

SHOW DANCE FORMATION 

VK JANIKA TANTSULINE ELIIT

2018

USTI Nad Labem

IDO WORLD STREET SHOW CHAMPIONSHIP

2. PLACE PRODUCTION  MEIE STUUDIO

2017

USTI Nad Labem

IDO WORLD STREET  SHOW CHAMPIONSHIP

DISCO DANCE CUPS

2. PLACE

5. PLACE

PRODUCTION

STREET FORMATION 

MEIE STUUDIO

TÄHTVERE TANTSKESKUS

2016

OLBIA IDO WORLD STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIP

2. PLACE

3. PLACE

PRODUCTION

DEBORAH PUUSEPP

MEIE STUUDIO

WAF DANCE

 

 

2015

OSTRAVA  IDO WORLD STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIP 

4. PLACE 

5. PLACE

7. PLACE

Markus Monak

Tõnis Tomson

Mari- Ann Kaar +Silvia Kairet Põld

WAF DANCE 

CAROLINA TANTSUSTUUDIO

 

2015

ÖREBRO IDO DISCO DANCE WORLD CUP  4. PLACE  Riin Uusna + Marit Männiste  V.A.T STUUDIO

2015

MOSCOW IDO WOLRD FOLKLORE DANCE 

2. PLACE 

2. PLACE

Larianna Holm + Natalja Ilves

L. Holm, N. Ilves, G. Doman 

AL SOL 

2014

ST.PETERSBURG

II BALTIC DANCE OLYMPIAD

IDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS and WORLD CUPS

2. PLACE

 

4. PLACE

ANITA KURÕLJOVA

Modern Solo adults female

Jazz Solo adults female

KORELLON 

2014

BOCHUM IDO WORLD STREETDANCE CHAMPIONSHIP 6. PLACE

Edgar Vunsh+Marta Vunsh

HH duo juniors

P.I.P.E

2014

USTI Nad Labem

IDO WORLD STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIP

DISCO DANCE CUPS

2. PLACE 

2. PLACE 

3. PLACE

3. PLACE

 

3. PLACE

3. PLACE

PATRIC TAG DJAKOV

BRITTA LIISA BRUTUS

GERTRUD KUUSMAA

AHTO PÄÄSIK

__________

TÕNIS TOMSON

MARKUS MONAK

CAROLINA TANTSUSTUUDIO

 

 

WAF DANCE

 

2014

 KAUNAS

IDO EUROPEAN STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIP and  HIP-HOP CUPS 

2. PLACE

4. PLACE

_____

7.- 8. PLACE

7.- 8. PLACE

HANNA PALUOJA

LIISA KANGUR

_____

HANNA PALUOJA

LIISA KANGUR

  SHATE  TANTSUKOOL 

2014

MOSCOW   IDO World Folklore Dance     Championship  2. PLACE

Larianna HOLM +Natalja Ilves

Folklore Dance Adults Duo

AL SOL 

 

2013

USTI nad LABEM IDO WORLD STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIP 3. PLACE

AHTO PÄÄSIK

Street Show Solo

 CAROLINA TANTSUSTUUDIO 
3. PLACE

STREET SHOW   Adults Group 

6. PLACE

BRITTA LISA BRUTUS

Street Show Solo

7. PLACE

  

7. PLACE

VICTORIA OSSIPOVA

SDS Children Female Solo

Street Show Adults Formation

 

2013

ÖREBRO IDO DISCO DANCE EUROPEAN CHAMPIONSHIP EUROPEAN CHAMPION 

RIIN UUSNA

DD FREESTYLE SOLO

V.A.T STUUDIO 

2013




 
AMSTERDAM


 
IDO STREETDANCE EUROPEAN CHAMPIONSHIP


 
EUROPEAN CHAMPION

ALEKSANDR ARBUZIN

BREAK DANCE SOLO

 
8. PLACE

FLY-  DANCERS

HH GROUPS JUNIORS

P.I.P.E  STUUDIO
9. PLACE

LAURETTA MAKS

HH BATTLES ADULTS SOLO

LETS DANCE TANTSUSTUUDIO

2013

MOSCOW IDO FOLKLORE DANCE WORLD CUP 6. PLACE

LARIANNA HOLM & NATALIJA ILVES

Folklore Dance Duo

AL SOL 

 

2012

MIKOLAJKI  IDO DISCO DANCE WORLD CUP   1. PLACE

RIIN   UUSNA

DD FREESTYLE SOLO 

 V.A.T STUUDIO   

   2012 SLAGELSE  IDO EUROPEAN DISCO DANCE CHAMPIONSHIP   3. PLACE

RIIN   UUSNA

DD FREESTYLE SOLO 

V.A.T STUUDIO
  2012 BOCHUM IDO WORLD STREETDANCE CHAMPIONSHIP 9. PLACE

ALEKSANDR ARBUZIN

BREAK DANCE SOLO

 
   2012  USTI nad LABEM

IDO DISCO DANCE

WORLD CUP

 4. PLACE 

R I I N   U U S N A

DD SOLO ADULTS 

V.A.T STUUDIO
  2011


 
 

 

TORINO




 
 

IDO TORINO WORLD DANCE GAMES

 
 
1. PLACE HH GROUPS CHILDREN



SHATE  TANTSUKOOL


 
 

1. PLACE HH FORMATION CHILDREN
1. PLACE STREET  SHOW FORMATION CHILDREN.
1. PLACE HH GROUPS JUNIORS
2. PLACE

KATRE KAHK

2. PLACE

MARI-LIIS URI 

 2. PLACE 

KARINA SEPP/ M.-L URI

2. PLACE 

KRISTI PLANK/BERIT MÄGI 

  2011  KIELCE  IDO EUROPEAN DISCO DANCE CHAMPIONSHIP  6. PLACE 

RIIN UUSNA

 DD FREESTYLE SOLO ADULTS 

V.A.T. STUUDIO 

 2010 

BOCHUM  IDO WORLD STREETDANCE CHAMPIONSHIP  5. PLACE 

EDGAR VUNSH

HH SOLO JUNIOR 

 LETS DANCE TANTSUSTUUDIO 
  2010

 
AMSTERDAM
 
IDO EUROPEAN STREETDANCE CHAMPIONSHIP
 
2. PLACE

JEKATERINA MINKOVA

HH SOLO ADULTS

LETS DANCE TANSTUSTUUDIO
 3. PLACE 

JANINA SARANTSINA

HH SOLO ADULTS 

  2010 AARHUS  IDO EUROPEAN DISCO DANCE CHAMPIONSHIP   EUROPEAN CHAMPION

RIIN UUSNA

DD FREESTYLE SOLO 

V.A.T STUUDIO
  2010 
 
 
 
 
 CERVIA
 
 
 
 

 IDO WORLD CUP

DANCE IT 
 
 
 
 

 1. PLACE  DISCO DANCE GROUPS  V.A.T STUUDIO
  
 2. PLACE

KRISTIINA VILLEMSON 

  3. PLACE  HH GROUPS ADULTS 
 4. PLACE 

Kätlin Kim + Kristiina Villemson

       HH DUO ADULTS 

5. PLACE 

RIIN UUSNA

  DD SOLO ADULTS 

 

2009


 
 

 
KOPER


 

 

IDO EUROPEAN STREETDANCE CHAMPIONSHIP


 
 

 
EUROPEAN CHAMPION

JEKATERINA   MINKOVA

 HH  SOLO ADULTS

LETS DANCE TANTSUSTUUDIO


  
2. PLACE

JANINA   SARANTSINA

 HH SOLO ADULTS

6. PLACE

   EDGAR    VUNSH

HH SOLO CHILDREN

 7. PLACE

E. VUNSH / M.VUNSH

  HH DUO CHILDREN  

  2008 
 

KALUNDBORG 
 

IDO EUROPEAN STREETDANCE CHAMPIONSHIP 
 

EUROPEAN CHAMPION 

 JANINA  SARANTSINA

  HH SOLO ADULTS

LETS DANCE TANSTUSTUUDIO 
4. PLACE 

NATALJA SABARTSINA

HH SOLO ADULTS 

RADOST 

   2008

 

BREMEN 
 
IDO WORLD STREETDANCE CHAMPIONSHIP 
 
2. PLACE  HH GROUPS ADULTS  TANTSUKOOL SEMIIR
3. PLACE  HH FORMATION ADULTS 

  2008 

 

 RIESA
 
IDO TAP DANCE WORLD CHAMPIONSHIP 
 
3. PLACE 
 

JEVGENIA GABETS+ ULJANA MALJUTINA 
Tap DUO ADULTS 

DUFF TAP STUDIO 
 

    2007

 

BREMEN
 
IDO WORLD STREETDANCE CHAMPIONSHIP
 
2. PLACE HH GROUPS ADULTS TANTSUKOOL SEMIIR 
 2. PLACE HH FORMATION ADULTS 

2007
 
 
 
 

 GRAZ
 
 
 
 
IDO EUROPEAN STREETDANCE CHAMPIONSHIP 
 
 
 
 
EUROPEAN CHAMPION 

NATALJA SABARTSINA

 HH solo JUNIOR

RADOST 
EUROPEAN CHAMPION 

SVEN SAARETALU

HH solo ADULTS

TANTSUKOOL SEMIIR


 

 2. PLACE

KERSTIN MANDEL

HH solo ADULTS 

 2. PLACE HH GROUPS ADULTS 
 2. PLACE HH  FORMATION ADULTS 
    2006
 
 
 BREMEN 
 
 
IDO WORLD STREETDANCE CHAMPIONSHIP 
 
 
 WORLD CHAMPION HH GROUPS ADULTS  TANSTUKOOL SEMIIR
WORLD CHAMPION HH PRODUCTION ADULTS 
 3. PLACE HH FORMATION ADULTS 
    2006
 
 
ESPOO 
 
 
IDO EUROPEAN STREETDANCE CHAMPIONSHIP 
 
 
EUROPEAN CHAMPION  HH FORMATION ADULTS  TANTSUKOOL SEMIIR
3. PLACE 

S.Morgun/ K.Mandel

 HH DUO ADULTS 

6. PLACE  HH  GROUP  ADULTS 
    2006  RIESA  IDO  WORLD SHOW DANCE  CHAMPIONSHIP  8. PLACE  PRODUCTION  ADULTS WAF STUUDIO

  EESTI ASTUS IDO LIIKMEKS 2003.a.
  AJAVAHEMIKUL 2003. a. KUNI 26. JUUNI 2011 KORRALDAS TÖÖD  SA IDO-ESTONIA.